גריל גז אבן

קולמן גריל גמנגל, גריל גז או גריל אבן או ברביקיו , זה לא באמת משנה איך תקראו לזה זהו הפתרון לכל אירוח !

ארוחה בגינה ובחצר איננה מסתכמת בכך שיש לכם מטבח גינה אבן מוצלח ומאובזר. מטבחי חוץ הם רק מרכיב אחד חשוב ככל שיהיה בארגון ארוחה מוצלחת מחוץ לבית.

כיום קיימים לא מעט סוגי גריל ארגנטינאי וכולי, בעבר כל משפחה שהייתה מחליטה על ערב ברביקיו הייתה שולפת את הנירוסטה שכולנו מכירים ומתחילה למנגל,

כיום מרבית האנשים שמחליטים על ארוחת ברביקיו עושים את זה כמובן במסגרת אירוח וכמובן הנ"ל אינו מספיק מה שמצריך מאיתנו לוותר על סועד שיהיה מופקד כל הזמן על המנגל…

פעולתו דומה לפעולה של קמין עצים או פחמים אשר נותנים לבשרים טעם מיוחד המתקבל רק באמצעות צלייה כזו, גריל אבן נועד בראש בראשונה, לפחות לפי רוב האנשים, בשביל להכין בשר.

הזמן עוד היום את אחד מגרילי גריל גז קולמן.

גריל גז אבן – נוחות ללא פשרות

גרילי גז מעניקים לנו את הארומה המיוחדת של בשר צלוי, לצד נוחות משתמש גבוהה במיוחד. בעוד בעבר היינו צריכים לעתים להיאבק עם פחמים המסרבים להידלק, ולנפנף ללא הרף על מנת לשמור על הגחלים בוערות – הרי שהגרילים החדישים יותר הפועלים על גז – מונעים מאיתנו את המאמצים המיותרים הללו. גריל גז מבוסס על אנרגיית בערה של מבערים עוצמתיים, המעבירים את החום אל משולשים מיוחדים המונחים מתחת למשטח הצלייה. המשולשים דואגים לפזר את החום באופן אחיד על גבי רשת הצלייה – וכך אנו מקבלים מזון עסיסי ומוכן היטב!

הנאה דרך קבע מטכניקת בישול בריאה

הבשורה הטובה היא שבעזרת גריל חשמלי, לא זו בלבד שכל התעסקות עשן, פחמים, לכלוך ונפנופים הופכת להיות נחלת העבר, אלא שהוא מאפשר את הכנסת אמנות הצלייה "על האש" אל תוככי המטבח הביתי, מה שמבטיח והנאה דרך קבע מטכניקת בישול בריאה, טעימה ואיכותית. חברתנו משווקת כמה דגמים של גריל חשמלי מזכוכית, שאוצרים בתוכם מעטפת רחבה של יתרונות.

לדוגמה, להבדיל מהכיריים החשמליות, הגריל החשמלי מאפשר בישול וצלייה ישירות מעל למשטח עצמו, מאחר והמכשיר משמש, בין היתר, גם כמחבת. ניתן לבשל באמצעותו מגוון רחב של מאכלים שונים, החל מבשרים ודגים ועד לירקות וחביתות, תוך כדי שימוש מינימלי בשמן לבישול, מה שהופך את הבישול לבריא הרבה יותר.