גריל של חשמל

מתכוננים לעונת הנפנופים? מתלבטים בין רכישת גריל חשמלי לגריל הפחמים המסורתי או גריל גז? המנגל והברביקיו הפכו זה מכבר לחלק בלתי נפרד מתרבות הבילוי והנוף הישראלי, וכמידי שנה נשמעת יריית הפתיחה לעונת הנפנופים כבר בחול המועד של פסח, והיא נמשכת ביתר שאת ביום העצמאות ובל"ג בעומר, וכמובן גם בתקופת הקיץ.

בשנים האחרונות מוצעים לצרכן עשרות גרילים מסוגים שונים, תוך שגריל הפחמים המוכר כ- "מנגל" נדחק לתחתית הרשימה לטובת הגריל החשמלי וגריל הגז, שמאפשרים לכל אחד להפוך למקצוען אמתי ולהכין אינספור תבשילים עסיסיים בצורה אלגנטית ונקייה, ועם הרבה סטייל ושדרוגים כאלו ואחרים, כל זאת בקלות ובמהירות, בלי להקדיש שעות לנפנופים, בלי פחמים, עשן ולכלוך.

הנאה דרך קבע מטכניקת בישול בריאה, טעימה ואיכותית

הבשורה הטובה היא שבעזרת גריל חשמלי, לא זו בלבד שכל התעסקות עשן, פחמים, לכלוך ונפנופים הופכת להיות נחלת העבר, אלא שהוא מאפשר את הכנסת אמנות הצלייה "על האש" אל תוככי המטבח הביתי, מה שמבטיח והנאה דרך קבע מטכניקת בישול בריאה, טעימה ואיכותית. חברתנו משווקת כמה דגמים של גריל חשמלי מזכוכית, שאוצרים בתוכם מעטפת רחבה של יתרונות.

לדוגמה, להבדיל מהכיריים החשמליות, הגריל החשמלי מאפשר בישול וצלייה ישירות מעל למשטח עצמו, מאחר והמכשיר משמש, בין היתר, גם כמחבת. ניתן לבשל באמצעותו מגוון רחב של מאכלים שונים, החל מבשרים ודגים ועד לירקות וחביתות, תוך כדי שימוש מינימלי בשמן לבישול, מה שהופך את הבישול לבריא הרבה יותר.

גריל חשמלי: צריכת חשמל נמוכה וחימום מהיר

יתירה מכך, ניתן להסב את הגריל החשמלי למעין פלטת שבת, ולהניח מעליו כלים וסירים שונים, אם לחימום או לבישול אטי. כמו כן, הבישול בגריל חשמלי הנו מהיר וחסכוני יותר, מאחר ומשטח הבישול רחב יותר בהשוואה למחבת, ומתאפיין בצריכת חשמל נמוכה יחסית (עד 1200 ואט לכל היותר) וחימום מהיר.

בנוסף לכל אלו, המכשיר ידידותי למשתמשים וקל מאוד לניקוי, היות והוא כולל כלי ייעודי לניקוי, ובתום מלאכת הבישול, הניקוי מסתכם בשפיכת מעט מים מעל למשטח, גריפת השאריות אל מיכל הניקוז וניגוב המכשיר. הגריל החשמלי מזכוכית שמשווקת חברתנו, מגיע בשני דגמים שונים, שהאחד קטן יותר ואופטימלי לסטודנטים ורווקים, בעוד הדגם האחר מותאם למשפחות וכולל מספר רב של פונקציות הפעלה.