גריל בשביל פחמים

מנגל, או “על-האש” על גריל פחמים – הוא התחביב האהוב עלינו הישראלים, והינו באופן בלתי רשמי הספורט הלאומי האמיתי של ישראל. הוא סמל המשפחתיות הישראלי, החל מימי קום המדינה ועד היום – יש לכל אחד מאיתנו פינה חמה בלב בשביל מנגל פחמים.

איזה פחמים כדאי לבחור?

השוק מוצף במגוון אופציות של מנגל גחלים, החל ממנגל איכותי מפח עבה ואפשרויות שליטה מגוונות, ועד מנגל זול ופשוט. החל פחמים מקצועי, דרך פחמים תעשייתי ועד  פחמים ביתי. במגוון צורות ממנגל גחלים קלאסי מלבני וארוך,פחמים עגול – מנגל פחמים עם מכסה שמשמש גם בתור מעשנת פחמים, ועד צורות אותנטיות מדרום אמריקה כגון  פחמים ארגנטינאי וגם פחמים ברזילאי.

השאלה במה כדאי לבחור מתחילה בלאפיין את הצרכים במדוייקים לכם. ב”רוקח” בחרנו להביא לכם קולקציה של מגוון גרילי פחמים מקצועיים באיכות גבוהה, המשמשים גם כמעשנות פחמים לכל דבר ועניין. מנגל / מעשנה טוב ואיכותי יתן לכם הנאה וסיפוק גבוהים יותר להרבה שנים קדימה.

גחלים למנגל

גריל פחמים צריך כמובן פחם למנגל. בשוק קיימים פחמים למנגל מחיר זול שלרוב ישרפו מהר עם ניצולת נמוכה, לצד פחמים איכותיים במחיר גבוה אשר יתנו הרבה יותר שעות עבודה ויציבות טמפרטורה.

בתחום פחמים למנגל מחיר הוא לא השיקול היחידי. פחמים מומלץ להדליק עם ארובה למנגל פחמים – כלי שעוזר להדליק את הפחמים מהר יותר ובקלות יתרה. כאשר אתם מחפשים  פחמים לגינה אתם בוודאי מבולבלים מהמגוון, ותוהים האם ללכת על מנגל פחמים גדול, או עבודת יד, או דוקא לכיוון של פחמים נירוסטה.

אם אתם מחפשים פחמים ללא עשן לכו לכיוון של קמאדו שהבעירה שלו היא הנקיה ביותר בפחם. מנגל פחמים במחיר משתלם ללא פשרות על האיכות, מנגל פחם מקצועי – קונים רק אצלנו!

הזמן עוד היום את אחד מ גריל גז קולמן  או אחד מגרילי הגז שלנו.