אודות נפוליאון

נפוליאון, היא חברה משפחתית לייצור גרילי גז איכותיים בטכנולוגיות מתקדמות, קיימת משנת 1976 נוסדה בעיר בבארי, אונטריו קנדה.

החברה מתמחה באיכות המוצר, בדגש על: נירוסטה איכותית במיוחד ויציקות אלומיניום.

הם המומחים למבערי אינפרא אדום ומבערים בכלל עם מגוון רחב מאוד של דגמי גריל עם אחריות חסרת תקדים.

ישנן סדרות גרילים שעליהן ניתנת אחריות לכל החיים!

מגוון הדגמים של חברת נפוליאון נחשבים למצוינים בענף הגרילים, ומבוקשים על ידי צרכנים אניני טעם בכול העולם.

חברת נפוליאון שמה דגש על עיצוב נוח ופונקציונאלי של דגמי הגריל שלה והם מיוצרים בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, במוצרי החברה משולבים פטנטים ייחודיים שפותחו על ידי החברה, לחברת נפוליאון תקן בין לאומי והיא בעלת תקן 9001ISO

במפעל החברה בקנדה עובדים כיום מעל ל- 400 עובדים בשטח של 152.000 מטר רבוע, חברת נפוליאון מחויבת ליצור מוצרים איכותיים מהשורה הראשונה בשילוב עם שרות אמין ואחריות חסרת תקדים.

חברת קולמן גריל גז היא לא פחות מאימפריה בתחום ציוד המחנאות, אימפריה שכוללת בתוכה ביגוד, תאורה, ציוד אקסטרים ומזון. החברה הוקמה ב1905, כייצרנית של תאורת גז חדשנית ששינתה באופן דרמטי את תחום החקלאות בארצות הברית. כבר מהרגע הראשון, חברת קולמן גריל גז התאפיינה בחדשנות ובשאיפה לצמיחה. עם השנים החברה גדלה, רכשה תחתיה חברות נוספות וכעת היא שם שמוכר בכל בית ומגלגלת מחזור מכירות של מעל 1.2 מיליארד דולר. בתחום גרילי הגז, קולמן גריל גז מתאפיינת באותן תכונות שהפכו אותה לאחת החברות המובילות בתחומה: חדשנות, מקצועיות וייצור איכותי.

גרילי הגז של קולמן מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר ולכן הם עמידים ואמינים בצורה יוצאת דופן. עוצמות החום של הגרילים הן גבוהות מאוד, כך שכמו שאר מוצרי החברה – הגריל של קולמן גריל גז נוצרו בשביל לעבוד. יחד עם זאת, החברה משקיעה בעיצובים חדשניים עבור הגרילים שלה, הן במבנה והן בטכנולוגיות, כך לדוגמא השימוש במערכת הצתה ייחודית:  InstaStart, או השימוש המתקדם בציפויי פורצלן. לאור הרצון להתפתחות, ליין המוצרים של החברה משתנה ומתחדש באופן תדיר, תוך חשיבה תמידית על פיתוח המוצרים המתקדמים ביותר.