חברת קולמן גריל גז היא לא פחות מאימפריה בתחום ציוד המחנאות, אימפריה שכוללת בתוכה ביגוד, תאורה, ציוד אקסטרים ומזון. החברה הוקמה ב1905, כייצרנית של תאורת גז חדשנית ששינתה באופן דרמטי את תחום החקלאות בארצות הברית. כבר מהרגע הראשון, חברת קולמן גריל גז התאפיינה בחדשנות ובשאיפה לצמיחה. עם השנים החברה גדלה, רכשה תחתיה חברות נוספות וכעת היא שם שמוכר בכל בית ומגלגלת מחזור מכירות של מעל 1.2 מיליארד דולר. בתחום גרילי הגז, קולמן גריל גז מתאפיינת באותן תכונות שהפכו אותה לאחת החברות המובילות בתחומה: חדשנות, מקצועיות וייצור איכותי.

גרילי הגז של קולמן מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר ולכן הם עמידים ואמינים בצורה יוצאת דופן. עוצמות החום של הגרילים הן גבוהות מאוד, כך שכמו שאר מוצרי החברה – הגריל של קולמן גריל גז נוצרו בשביל לעבוד. יחד עם זאת, החברה משקיעה בעיצובים חדשניים עבור הגרילים שלה, הן במבנה והן בטכנולוגיות, כך לדוגמא השימוש במערכת הצתה ייחודית:  InstaStart, או השימוש המתקדם בציפויי פורצלן. לאור הרצון להתפתחות, ליין המוצרים של החברה משתנה ומתחדש באופן תדיר, תוך חשיבה תמידית על פיתוח המוצרים המתקדמים ביותר.

כחברה שמשלבת מסורת ותיקה ביותר, מעל מאה שנים של ניסיון בייצור מוצרים שמישים ואמינים, יחד עם דחף תמידי להתחדשות וצמיחה, גרילי הגז של Coleman הם ייחודיים אך מקצועיים ועוצמתיים – גרילים שאפשר לסמוך עליהם.

האם גריל גז זה מה שאתם צריכים?

אחרי שראיתם מספר אפשרויות בתחום של גרילי גז איכותיים אתם עדיין תוהים הם זו בחירה טובה יותר לעומת גריל פחם? אם כך, כדאי שתיזכרו בנוחות העבודה כאן. אם בעבר, כאשר צליתם בשרים על גריל פחמים, הייתם צריכים להתעקש ולהיאבק בפחמים כדי להדליק אותם, הרי שהיום זה כבר לא כך. עם גריל גז אתם מסובבים כפתור ומייד הגריל נדלק ומתחם. תוכלו לעשות בו שימוש בקלות רבה לכל סוגי הבשרים ויתרה מכך, הוא גם יהווה סוג של ריהוט חוץ מיוחד. הגרילים שראינו מתאימים לא רק לגינות ביתיות אלא גם למרפסות גדולות, כך שאין ספק שגם בבית הפרטי שלכם תמצאו איפה להעמיד את הדגם שמוצא חן בעיניכם.

הזמן עוד היום את אחד מגרילי גריל גז קולמן.